Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) Pdf İndir *Ücretsiz

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) Pdf İndir – Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) PDF Kitap İndir

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTelafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) Bilgileri

Bu kitap Rusça’yı henüz öğrenmeye başlayan kişilere Rusça diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak amacı ile düzenlenmiştir. Türkiye ve Rusya arasında gelişen ilişkiler nedeniyle her iki ülkeye gidip gelen turistler, iş adamları, öğrenciler bu kitapla istediklerini söyleyebilme ve anlayabilme olanağı elde edeceklerdir.
Kılavuz altı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Rusça ve Rusça’nın okunuşları yer almaktadır. Rusça okunuşun doğru telaffuzu için işaretler kullanılmıştır. Bunlar: “ь” yumuşaklık işareti için (’) işareti ve vurgu (`) işaretleridir. Parantez içerisinde yazılan kelimeler ve (a)-lar kadın cinsini belirtmektedir. ь – (’) Yumuşaklık işareti kendinden önce gelen sessiz harfin yumuşak okunması gerektiğini belirtir.

Kitap Adı : Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli)
Yayın Tarihi : 14.11.2019
Yazar : Metin Gökçe
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 320
ISBN : {isbn}

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Metin Gökçe olan Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) Google Drive İle PDF İndir

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) Yandex Disk İle PDF İndir

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel