Test Hazırlama Kılavuzu Pdf İndir *Ücretsiz

Test Hazırlama Kılavuzu Pdf İndir – Test Hazırlama Kılavuzu PDF Kitap İndir

Test Hazırlama Kılavuzu ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTest Hazırlama Kılavuzu ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Test Hazırlama Kılavuzu Bilgileri

“Bugünün eğitimci ve öğretmenlerine düşen iş açıktır: Daha fazla gecikmeden, öğretme işinin bir sanat değil, sanatsal yönleri de bulunabilen bir davranış mühendisliği olduğunu kabul etmek; öğretme-öğrenme sürecinin doğasını, temel öğelerini ve işle/işini öğrenerek bu süreci yakından ve sıkı bir biçimde izlemek; böyle bir denetimle ondan, beklenen tüm ürünleri eksiksiz olarak almak.

Bu kitap, eğitimci ve öğretmenlerimize yukarıda sözü edilen türden çabalarında yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu kitapta, öğretme-öğrenme sürecini adım adım, yakından ve sıkı bir biçimde izleyerek onun üzerinde etkili bir denetim kurmada öğretmenlerimize yardımcı olabilecek güçlü izleme araçlarından söz edilmektedir. Onlara, böyle bir amaçla kullanılabilecek ölçme ve değerlendirme yaklaşımları sunulmakta; bu yaklaşımlarda kullanılacak ölçme araç ve yöntemleri hakkında ayrıntılı bilgi verilmektedir.

Sunulan ölçme ve değerlendirme yaklaşımları, çağdaş bir program geliştirme anlayışına göre hazırlanarak yine çağdaş bir okulda öğrenme kuramı uyarınca işletilmekte olan öğretme-öğrenme süreçlerinin izlenmesi sırasında ortaya çıkabilecek ihtiyaçları karşılayacak güçtedir. Uygulayıcıların bunlardan yararlanmalarını kolaylaştırmak amacıyla, sunulan yaklaşımlar örneklerle somutlaştırılmaya çalışılmıştır.

Kitap Adı : Test Hazırlama Kılavuzu
Yayın Tarihi : 01.03.2013
Yazar : Durmuş Ali Özçelik
Yayın Evi : PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 200
ISBN : {isbn}

Test Hazırlama Kılavuzu Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Test Hazırlama Kılavuzu indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Test Hazırlama Kılavuzu Kitabı Hakkında Bilgiler

PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Durmuş Ali Özçelik olan Test Hazırlama Kılavuzu kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Test Hazırlama Kılavuzu Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Test Hazırlama Kılavuzu Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK ait olan Test Hazırlama Kılavuzu kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Test Hazırlama Kılavuzu Google Drive İle PDF İndir

Test Hazırlama Kılavuzu Yandex Disk İle PDF İndir

Test Hazırlama Kılavuzu Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel