Tirebolu Çocukluk Hatıraları Pdf İndir *Ücretsiz

Tirebolu Çocukluk Hatıraları Pdf İndir – Tirebolu Çocukluk Hatıraları PDF Kitap İndir

Tirebolu Çocukluk Hatıraları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTirebolu Çocukluk Hatıraları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Tirebolu Çocukluk Hatıraları Bilgileri

Bu kitap, Doğu Karadeniz kıyısında yer alan Tirebolu’nun geçmişteki kültürel yapısını ortaya koyan mütevâzı bir çalışmadır.

Okuduğunuzda âdeta Tirebolu’yu görmüş olacaksınız. Çocukluğunuzu yaşayacak, aile ocağınızı, çocukluk arkadaşlarınızı, mahalle aralarında oynadığınız oyunları, Selimağa, Çatal çeşmeleri önünde Ramazan ayında iftara soğuk su yetiştirmek için kuyrukta beklediğiniz zamanları, size yüzmeyi öğretenleri, Foka’dan baş daldığınız günleri hatırlayacak; Tirebolu insanının konuşmalarını, gelenek ve göreneklerini, bayramlarını, eğlencelerini, düğün ve maçlardaki coşkusunu, kısaca geçmişteki hayat tarzını öğrenmiş olacaksınız.

Kitap Adı : Tirebolu Çocukluk Hatıraları
Yayın Tarihi : 30.09.2010
Yazar : Reyhan Vural
Yayın Evi : MVT YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 128
ISBN : {isbn}

Tirebolu Çocukluk Hatıraları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Tirebolu Çocukluk Hatıraları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Tirebolu Çocukluk Hatıraları Kitabı Hakkında Bilgiler

MVT YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Reyhan Vural olan Tirebolu Çocukluk Hatıraları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Tirebolu Çocukluk Hatıraları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tirebolu Çocukluk Hatıraları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MVT YAYINCILIK ait olan Tirebolu Çocukluk Hatıraları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Tirebolu Çocukluk Hatıraları Google Drive İle PDF İndir

Tirebolu Çocukluk Hatıraları Yandex Disk İle PDF İndir

Tirebolu Çocukluk Hatıraları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel