Tutiname Pdf İndir *Ücretsiz

Tutiname Pdf İndir – Tutiname PDF Kitap İndir

Tutiname ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTutiname ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Tutiname Bilgileri

Klasik Doğu edebiyatının seçkin örneklerinden olan Tutiname, kökeni Hint topraklarına uzanan oldukça eski bir anlatıdır.  Etrafında birçok hikâyenin motiflendiği Tutiname’nin ana hikâyesi kısaca şöyle özetlenebilir: Bir tacirin, fikirlerine çok güvenip her konuda danıştığı bir papağanı vardır. Bu papağan, tacir ticaret yolculuğundayken karısının onu aldatmasına mani olmak için kadına her gece hikâyeler anlatarak onu oyalar. Vefaya, sadakate, sır tutmaya, kanaat etmeye ve bunun gibi başka konulara dair öğütler içeren bu hikâyelerin anlatılması otuz gece boyunca sürer. Eserde, Binbir Gece Masalları’nın kurgu tekniği kullanılır; iç içe geçmiş hikâyeler okura büyülü bir anlatı labirentinde dolaşıyor hissi verir.
Masal ve hikâye türünün başarılı bir sentezi olan Tutiname hikâyelerinde Ortaçağ Doğu toplumlarının büyülü dünyasına bir seyahat yapacak, onların zengin hayal dünyası karşısında hayrete düşeceksiniz.
 

Kitap Adı : Tutiname
Yayın Tarihi : 28.12.2021
Yazar :
Yayın Evi : KAPRA YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 272
ISBN : {isbn}

Tutiname Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Tutiname indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Tutiname Kitabı Hakkında Bilgiler

KAPRA YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı  olan Tutiname kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Tutiname Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tutiname Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KAPRA YAYINCILIK ait olan Tutiname kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Tutiname Google Drive İle PDF İndir

Tutiname Yandex Disk İle PDF İndir

Tutiname Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel