Tutsak Pdf İndir *Ücretsiz

Tutsak Pdf İndir – Tutsak PDF Kitap İndir

Tutsak ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTutsak ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Tutsak Bilgileri

Georgia Soruşturma Bürosu’ndan Will Trent ve ortakları metruk bir inşaat sahasında bir ceset bulur. Sıradan bir vaka gibi görünse de, cesedin eski bir polise ait olduğu fark edilince manzara tamamen değişir. Bu inşaat sahasının, kısa süre önce Will’in tüm çabalarına rağmen tecavüz suçlamasından kaçmayı başarmış zengin ve nüfuzlu bir basketbol yıldızına ait olması şüpheleri daha da artırır. Üstüne üstlük, olay yerindeki büyük kan kaybı cesede değil, oradan kaçan ve hemen bulunmazsa ölecek bir kadına aittir. Bu kadın ise kendini bildi bileli Will’in hayatının ayrılmaz parçası olmuş biridir…
Dünyanın önde gelen polisiye yazarlarından Karin Slaughter, suçlu arayışının kişisel hesaplaşmalarla iç içe geçtiği Tutsak’ta, okurlarını merak ağının içine almayı yine ustalıkla başarıyor.
 
“Karin Slaughter’ı gerilim yazarları arasında öne çıkaran yeteneği, karakter yaratmadaki şaşılası mahareti.”
– Washington Post
 
“Karin Slaughter nereye gitse peşinden giderim.”
Gillian Flynn (Kayıp Kız’ın yazarı)

Kitap Adı : Tutsak
Yayın Tarihi : 18.01.2022
Yazar : Karin Slaughter
Yayın Evi : KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 496
ISBN : {isbn}

Tutsak Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Tutsak indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Tutsak Kitabı Hakkında Bilgiler

KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Karin Slaughter olan Tutsak kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Tutsak Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tutsak Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ ait olan Tutsak kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Tutsak Google Drive İle PDF İndir

Tutsak Yandex Disk İle PDF İndir

Tutsak Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel