Tweet Savaşları (Ciltli) Pdf İndir *Ücretsiz

Tweet Savaşları (Ciltli) Pdf İndir – Tweet Savaşları (Ciltli) PDF Kitap İndir

Tweet Savaşları (Ciltli) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTweet Savaşları (Ciltli) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Tweet Savaşları (Ciltli) Bilgileri

Forbes’un seçtiği en iyi genç yetişkin romanlarından Tweet Savaşları
 
Çılgın aromalı milkshake’ler, unutulmaz gülümsemeler ve el sıkışmaları bir yana, Pepper’ın hâlâ düşman olduğunu unutmamalıydım. Kazanmam gereken bir Twitter savaşım vardı.
Big League Burger ve Girl Cheesing. Söz konusu meşhur bir ızgara peynir tarifi olunca birbirine düşman kesilen iki işletme. Bu sırada Pepper Evans ve Jack Campbell, bu aile işletmelerinin
Twitter’da viral olan kavgalarının iki cephesi. Izgara peynir iki kişinin hayatını nasıl değiştirebilir? sorusunun cevabını keşfetmek üzereler.
 
Tweet Savaşları; büyüme sancılarına, hayatın sunduğu acı tatlı sürprizlere dair bol kinaye ve yemek tarifi içeren bir roman. En leziz tariflerin ve sürprizlerin beklenmedik yerlerden çıkabileceğini
gösteren, her detayıyla genç ve mizah dolu bir hikâye.
 
“Twitter çağına adapte edilmiş muzip bir romantik komedi. Aile baskısını ve büyümeyi çevirimiçi rekabet üzerinden, son derece derin içgörülerle sunan bu kitap gerçekten komik. Herkesin
kendinden bir şeyler bulabileceği ve ilksayfasından itibaren favorileriniz arasına girecek harika bir kitap.”
-Emily Wibberley ve Austin Siegemund BrokaAlways Never Yours ve If I’m BeingHonest’ın yazarları
 
“Bu kitap her şeyi bir arada sunuyor: Kusursuz bir düşmanlıktan doğan aşk, son derece zekice bir konu ve çekici, gerçekçi karakterler. Bir çırpıda okudum.”
Francesca Zappia Eliza and Her Monsters’ın yazarı
 
“Komik ve çok sevimli bir romantik komedi. Ergenlik çağının sesi olma
konusunda son derece başarılı. Bu yaşların kırılganlığını ve saflığını çok
yerinde anlatıyor, karakterler uzun yıllardır arkadaş olduğunuz insanlar
gibi hissettiriyor. Okuyucular Pepper ve Jack’in âşık olmaları eklentisiyle, kitabın başından sonuna kadar tezahürat tutacak.”
Kacen Callender This Is Kind of an Epic Love Story’nin ve Stonewall Ödüllü roman Hurricane Child’ın yazarı

Kitap Adı : Tweet Savaşları (Ciltli)
Yayın Tarihi : 17.01.2022
Yazar : Emma Lord
Yayın Evi : EPSİLON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 328
ISBN : {isbn}

Tweet Savaşları (Ciltli) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Tweet Savaşları (Ciltli) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Tweet Savaşları (Ciltli) Kitabı Hakkında Bilgiler

EPSİLON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Emma Lord olan Tweet Savaşları (Ciltli) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Tweet Savaşları (Ciltli) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tweet Savaşları (Ciltli) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPSİLON YAYINEVİ ait olan Tweet Savaşları (Ciltli) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Tweet Savaşları (Ciltli) Google Drive İle PDF İndir

Tweet Savaşları (Ciltli) Yandex Disk İle PDF İndir

Tweet Savaşları (Ciltli) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel