Uyumsuz (Karton Kapak) Pdf İndir *Ücretsiz

Uyumsuz (Karton Kapak) Pdf İndir – Uyumsuz (Karton Kapak) PDF Kitap İndir

Uyumsuz (Karton Kapak) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenUyumsuz (Karton Kapak) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Uyumsuz (Karton Kapak) Bilgileri

Beatrice Prior’ın Chicago’sunda toplum, her biri belli bir erdemi yaşatmaya adanmış beş topluluğa bölünmüş durumda. Dürüstlük, Fedakarlık, Cesurluk, Dostluk ve Bilgelik.

Her yıl, belli bir günde bütün on altı yaşındakiler, hayatlarının geri kalanında birlikte yaşayacakları grubu seçmek zorunda.

Beatrice, hem ailesiyle kalmak, hem de kendi benliğini bulmak istiyor ama ikisini birden seçemez.

Bu nedenle kendisi dahil, herkesi şaşırtan bir seçim yapıyor.

Genç yazar Veronica Roth heyecanlı seçimler, kalp kıran ihanetler, kan donduran sonuçlar ve beklenmedik aşklarla dolu karanlık bir geleceği anlatan gerilim serisinin ilk kitabıyla edebiyat sahnesine çıkıyor

Kitap Adı : Uyumsuz (Karton Kapak)
Yayın Tarihi : 28.02.2020
Yazar : Veronica Roth
Yayın Evi : ARTEMİS YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 516
ISBN : {isbn}

Uyumsuz (Karton Kapak) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Uyumsuz (Karton Kapak) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Uyumsuz (Karton Kapak) Kitabı Hakkında Bilgiler

ARTEMİS YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Veronica Roth olan Uyumsuz (Karton Kapak) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Uyumsuz (Karton Kapak) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Uyumsuz (Karton Kapak) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ARTEMİS YAYINLARI ait olan Uyumsuz (Karton Kapak) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Uyumsuz (Karton Kapak) Google Drive İle PDF İndir

Uyumsuz (Karton Kapak) Yandex Disk İle PDF İndir

Uyumsuz (Karton Kapak) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel