Uzak Pdf İndir *Ücretsiz

Uzak Pdf İndir – Uzak PDF Kitap İndir

Uzak ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenUzak ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Uzak Bilgileri

Halil İbrahim Kaymaz ve Emirkan Altundağ birlikte yayınladıkları bu ilk şiir kitabında aşkı, ayrılığı, hüznü ve çaresizliği anlatıyorlar.
Ümidim yok ne sabahlardan ne akşamlardan
Bir hayalin çokça yıllar götürür ömrümden
 
Kendilerine has anlatımları ile çaresizliği dillendiriyorlar.
Sen hem dert hem derman gibisin
Derdim olsan dermanım sen
 
Ve ayrılığın çaresizlik dolu öfkesini…
Sonundayız ömrün olmadı mı hiç gönlün?
Delirsem bile hâlâ sevebilir miyim seni?

Kitap Adı : Uzak
Yayın Tarihi : 13.11.2021
Yazar : Halil İbrahim Kaymaz
Yayın Evi : GÜRER YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 136
ISBN : {isbn}

Uzak Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Uzak indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Uzak Kitabı Hakkında Bilgiler

GÜRER YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Halil İbrahim Kaymaz olan Uzak kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Uzak Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Uzak Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. GÜRER YAYINLARI ait olan Uzak kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Uzak Google Drive İle PDF İndir

Uzak Yandex Disk İle PDF İndir

Uzak Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel