Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Pdf İndir *Ücretsiz

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Pdf İndir – Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı PDF Kitap İndir

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenVerity: Gerçeğin Diğer Kıyısı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Bilgileri

KİTAPLARI NEW YORK TIMES ÇOKSATANLAR LİSTESİNDE BİR
NUMARA OLMUŞ COLLEEN HOOVER’DAN TÜYLER
ÜRPERTECEK BİR PSİKOLOJİK GERİLİM VE AŞK ROMANI…
 
Lowen Asleigh, yaşadığı finansal krizin ardından evini kaybetmek üzere olan bir yazardır. Büyük bir umutsuzluk içinde olduğu sırada beklenmedik bir teklif alır. Geçirdiği kaza sebebiyle kitap yazamayacak durumdaki ünlü yazar Verity Crawford’ın çoksatan serisini tamamlayacak ve karşılığında Verity’nin eşi Jeremy’den hayatını tamamen değiştirecek yüklü miktarda bir ödeme alacaktır.
 
Lowen kendini kısa süre içinde Verity’nin gözlerden uzak evinde bulur. Göl kıyısındaki bu muhteşem malikânede onun seriye dair tuttuğu notlarını okuyacak ve serinin devamını yazacaktır. Ne var ki Lowen bilinci yerinde olmayan Verity’nin notları arasında onun acımasız bir dürüstlükle yazdığı otobiyografisini de bulur. Gerilim türünde bir başyapıt sayılabilecek bu otobiyografide iki kızını da kaybeden Verity kızlarının gerçekte nasıl öldüğünü anlatmıştır. Lowen okudukça dehşete kapıldığı bu taslağı, Verity’nin her şeyden habersiz eşine göstermekle yok etmek arasında bir seçim yapmak zorundadır.
 
Colleen Hoover içgüdülerimize, bilinçaltımıza ve gerçeğe meydan okuyor.
 
 
Otobiyografilerle ilgili en tiksindiğim şey, her cümleden sahte düşüncelerin akmasıdır. Bir yazar, ruhu ve kitabı arasındaki her koruma katmanını ayırmaya istekli olmadıkça asla kendisi hakkında yazma cüretini göstermemelidir. Kelimeler doğrudan yürekten gelmeli, özgür kalırken etle kemiği parçalamalıdır. Çirkin, dürüst, kanlı ve biraz dehşet verici ama tamamen ortada. Okuru yazardan hoşlanması için teşvik eden bir otobiyografi, gerçek bir otobiyografi değildir. Kimse içten dışa sevilesi değildir. Birisi bir otobiyografiyi bitirdiğinde, en iyi ihtimalle, yazara karşı rahatsız edici bir tiksinti duyuyor olmalıdır. Ben bunu yapacağım. Okuyacağınız şey zaman zaman o kadar kötü bir tat bırakacak ki tükürmek isteyecek ama bu kelimeleri yutacaksınız, okuduklarınız bir parçanız hâline gelecek, içinize işleyecek ve onlar yüzünden acı çekeceksiniz. Ancak… benim sert uyarımla beraber… kelimelerimi yutmaya devam edeceksiniz çünkü buradasınız.
İnsan. Meraklı. Devam edin.”
-Verity Crawford

Kitap Adı : Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı
Yayın Tarihi : 17.01.2022
Yazar : Colleen Hoover
Yayın Evi : EPSİLON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 298
ISBN : {isbn}

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Kitabı Hakkında Bilgiler

EPSİLON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Colleen Hoover olan Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPSİLON YAYINEVİ ait olan Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Google Drive İle PDF İndir

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Yandex Disk İle PDF İndir

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel