Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) Pdf İndir *Ücretsiz

Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) Pdf İndir – Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) PDF Kitap İndir

Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenWilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) Bilgileri

Jules Verne’in ölümünden sonra yayımlanan bu sürükleyici fantastik roman Macaristan’da, Tuna kıyısındaki hayali Ragz şehrinde geçer. Fransız mühendis Henri Vidal, Avrupa çapında ün kazanmış bir ressam olan kardeşi Marc’ın Macaristan’ın köklü ailelerinden Roderich’lerin kızı Myra ile düğününe katılmak üzere Ragz’a gider. Bir süre önce Myra’nın bir talibi daha olmuş, ancak Roderich ailesi tarafından geri çevrilmiştir. Bu kişi, Prusyalı ünlü bilim insanı Otto Storitz’in oğlu Wilhelm Storitz’den başkası değildir. Evlilik yolunda ilerleyen Marc ile Myra’nın bu süreçte mutluluklarına gölge düşüren gizemli ve meşum olaylar, intikam almak için babasının bilimsel sırlarından faydalanan Wilhelm Storitz’in planının bir parçası mıdır yoksa? Jules Verne, Fransa’nın yenik düştüğü 1870 yılındaki Fransa-Prusya Savaşı’nın ardından Almanlara yönelik olumsuz duygularını tekinsiz karakteri Wilhelm Storitz’e yöneltmiştir. 1897 yılı civarında kaleme aldığı romanın, oğlu Michel Verne tarafından gözden geçirilmiş versiyonu 1910’da yayımlanmıştır.

Kitap Adı : Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli)
Yayın Tarihi : 05.04.2022
Yazar : Jules Verne
Yayın Evi : TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 192
ISBN : {isbn}

Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) Kitabı Hakkında Bilgiler

TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Jules Verne olan Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI ait olan Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) Google Drive İle PDF İndir

Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) Yandex Disk İle PDF İndir

Wilhelm Storitz’in Sırrı (Ciltli) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel