Willoughby Ailesi Pdf İndir *Ücretsiz

Willoughby Ailesi Pdf İndir – Willoughby Ailesi PDF Kitap İndir

Willoughby Ailesi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenWilloughby Ailesi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Willoughby Ailesi Bilgileri

Dört çocuklu “eski moda” bir aile olan Willoughby’ler: Büyük oğlan Timothy, ortanca ikizler Barnaby A ve Barnaby B, en küçükleri Jane ve çocukları olduğunu sık sık unutan ebeveynleri… Maymun suratlı, bir kapı önüne terk edilmiş öksüz bir bebek, mükemmel bir dadı, melankolik bir para babası, çığ altında kalan trenden çıkan titiz bir anne ve oğlu… Tuhaf bir postane müdürü…
Willoughby Ailesi, umarsız ve kendilerinden başka hiçbir şeyi düşünmeyen bir anneyle babanın ve dört çocuklarının hikâyesi. Çocuklarından kurtulmak isteyen Bay ve Bayan Willoughby’nin son derece hain planları var! Ama hiç merak etmeyin bu minik afacanlar da boş değiller ve işler hiç de bu kötü anne babanın tahmin ettiği gibi gitmeyecek.
Olaylar nasıl gelişirse gelişsin, Willoughyby Ailesi’ni okurken bol gülecek ve çok eğleneceksiniz!
Sık sık Pollyanna ya da Hensel ve Gretel gibi sevilen çocuk öykülerine göndermelerde bulunan bu etkileyici hikâye, gençlik edebiyatının en prestijli ödüllerinden Newbery Ödülü’nü iki kez kazanan ve Yıldızları Saymak, Seçilmiş Kişi, Mesajcı, Maviyi Toplamak gibi kitaplarıyla tüm dünyada kendine saygın bir edebiyatçı olarak yer edinmiş Lois Lowry’nin en etkileyici eserlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Kitap Adı : Willoughby Ailesi
Yayın Tarihi : 05.06.2015
Yazar : Lois Lowry
Yayın Evi : ARKADAŞ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 160
ISBN : {isbn}

Willoughby Ailesi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Willoughby Ailesi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Willoughby Ailesi Kitabı Hakkında Bilgiler

ARKADAŞ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Lois Lowry olan Willoughby Ailesi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Willoughby Ailesi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Willoughby Ailesi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ARKADAŞ YAYINLARI ait olan Willoughby Ailesi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Willoughby Ailesi Google Drive İle PDF İndir

Willoughby Ailesi Yandex Disk İle PDF İndir

Willoughby Ailesi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel