Yaban Mersini Aşıkları Pdf İndir – NET KİTAP Pdf İndir

Yaban Mersini Aşıkları Pdf İndir – Yaban Mersini Aşıkları PDF Kitap İndir

Yaban Mersini Aşıkları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYaban Mersini Aşıkları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yaban Mersini Aşıkları Bilgileri

Sevgili Chet,
Birlikte olduğumuz günlerden kalma mükemmel anılarım hâlâ aklımda. O meşe ağacının altında oturup cırcır böceklerini dinlediğimiz geceyi hiç düşündün mü, merak ediyorum. Ya da kışları yaban mersini çalılarının üzerini örten buzların nasıl masalsı bir görüntü oluşturduğunu hatırlıyor musun? Ya annen için yol kenarındaki tezgâhta kek sattığımız günler?
Ben hâlâ, ne zaman yaban mersini görsem, seni hatırlarım.
Sana âşık,
Ruth.

Büyük şehrin görkemli dünyasının önemli avukatlarından biri olan Ellen, büyükannesinin ölmeden önceki son dileğini yerine getirmek için onun ilk aşkına yazdığı mektubu sahibine ulaştırmak umuduyla okyanus kıyısındaki küçük kasabayı ziyaret eder. Avukat nişanlısına bir günde döneceğini söylediyse de sahilde dalgalara kapılıp boğulmak üzereyken hayatını kurtaran marangoz onun kalbinde yeni çarpıntılar yaratınca, bir günde eski hayatına dönmesi kolay değildir artık. Ellen büyükannesinin ilk aşkını terk edip bir daha dönmediği yaban mersinleriyle meşhur bu küçük kasabada bütün hayatını bırakıp yeni bir aşka yelken açabilecek mi? Büyük şehrin meşhur, etkileyici, işkolik ve statü meraklısı avukat nişanlısını mı, yoksa mütevazı sahil kasabasında hayatını kurtaran duyarlı marangozu mu seçecek? Aşk bizi nerede bekliyor kim bile bilir ki?

Kitap Adı : Yaban Mersini Aşıkları
Yayın Tarihi : 14.05.2015
Yazar : Mary Simses
Yayın Evi : NET KİTAP
Sayfa Sayısı : 343
ISBN : {isbn}

Yaban Mersini Aşıkları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yaban Mersini Aşıkları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yaban Mersini Aşıkları Kitabı Hakkında Bilgiler

NET KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Mary Simses olan Yaban Mersini Aşıkları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yaban Mersini Aşıkları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yaban Mersini Aşıkları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NET KİTAP ait olan Yaban Mersini Aşıkları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yaban Mersini Aşıkları Google Drive İle PDF İndir

Yaban Mersini Aşıkları Yandex Disk İle PDF İndir

Yaban Mersini Aşıkları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel