Yahudi Tarihi Pdf İndir *Ücretsiz

Yahudi Tarihi Pdf İndir – Yahudi Tarihi PDF Kitap İndir

Yahudi Tarihi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYahudi Tarihi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yahudi Tarihi Bilgileri

10 EMİR:
 
1. Karşımda başka ilahların olmayacak.
 
2. Kendin için oyma put, yukarda göklerde olanın yahut aşağıda yerde olanın yahut yerin altında sularda olanın hiç suretini yapmayacaksın, onlara eğilmeyeceksin ve onlara ibadet etmeyeceksin.

3. Yehova’nın, Rab’ın ismini boş yere ağza almayacaksın.

4. Sebt/Şabat gününü takdis etmek için onu hatırında tutacaksın.
 
Altı gün işleyeceksin ve bütün işini yapacaksın, fakat yedinci gün efendin Rab’be Sebt’tir. Sen ve oğlun ve kızın, kölen ve cariyen ve hayvanların ve kapılarında olan garibin, hiçbir iş yapmayacaksınız. Çünkü Rab, gökleri, yeri ve denizi ve onlarda olan bütün şeyleri altı günde yarattı.
 
5. Babana ve anana hürmet edeceksin.
 
6. Öldürmeyeceksin.
 
7. Zina etmeyeceksin.

8. Çalmayacaksın.
 
9. Komşuna karşı yalan şahitlik yapmayacaksın.
 
10. Komşunun evine tamah etmeyeceksin, komşunun karısına yahut kölesine yahut cariyesine yahut öküzüne yahut eşeğine yahut komşunun hiçbir şeyine tamah etmeyeceksin.

Kitap Adı : Yahudi Tarihi
Yayın Tarihi : 13.11.2020
Yazar : Ahmet Seyrek
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 296
ISBN : {isbn}

Yahudi Tarihi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yahudi Tarihi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yahudi Tarihi Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Ahmet Seyrek olan Yahudi Tarihi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yahudi Tarihi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yahudi Tarihi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Yahudi Tarihi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yahudi Tarihi Google Drive İle PDF İndir

Yahudi Tarihi Yandex Disk İle PDF İndir

Yahudi Tarihi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel