Yapay Zeka Devrimi Pdf İndir *Ücretsiz

Yapay Zeka Devrimi Pdf İndir – Yapay Zeka Devrimi PDF Kitap İndir

Yapay Zeka Devrimi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYapay Zeka Devrimi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yapay Zeka Devrimi Bilgileri

Dev çokuluslu firmalardan küçük yerel işletmelere kadar her şirket yapay zekâ devrimine hazırlanmak zorundadır. Yapay Zekâ Devrimi, yapay zekânın iş yaşamını nasıl etkileyeceğini açıklıyor ve işinizi yapay zekâ kullanmaya nasıl hazırlayacağınızı gösteriyor. 

Yapay zekâ, müşterilerle akıllı bağlantılar kurmak, akıllı ürünler ve daha iyi düşünülmüş hizmetler geliştirmek, süreçleri otomatikleştirmek, iyileştirmek ve sonunda daha başarılı bir iş inşa etmek için heyecan verici yeni olanaklar sunuyor. 

Yapay Zekâ Devrimi, size, işinizi başarıdan başarıya taşımak, performansı iyileştirmek ve daha güçlü bir şirket yaratmak için gereken bilgi ve araçları veriyor.
“Yapay Zekâ Devrimi, faaliyetlerini yapay zekâyla tümüyle dönüştürmek isteyen iş liderleri için eksiksiz bir rehber. Kitap, yapay zekâyı hayata geçirecek bütünsel bir şirket stratejisi belirlemek ve uygulamak için kapsamlı bir çerçeve sunuyor.”

David Carmona, Microsoft Yapay Zekâ Genel Müdürü  
“Bu baş döndürücü AI kullanım ve geliştirmeleri yelpazesi karşısında, bu teknolojiyi bizlere tanıtan ve işimizde nasıl kullanabileceğimizi gösteren böyle dosdoğru bir rehbere sahip olmak harika bir şey. Yapay Zekâ Devrimi, AI geleceğinde yer almak isteyen her yöneticinin mutlaka okuması gereken bir kitap.”

Gary Shapiro, Consumer Technology Association Başkan ve CEO’su
 

Kitap Adı : Yapay Zeka Devrimi
Yayın Tarihi : 15.11.2021
Yazar : Bernard Marr
Yayın Evi : OPTİMİST YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 240
ISBN : {isbn}

Yapay Zeka Devrimi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yapay Zeka Devrimi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yapay Zeka Devrimi Kitabı Hakkında Bilgiler

OPTİMİST YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Bernard Marr olan Yapay Zeka Devrimi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yapay Zeka Devrimi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yapay Zeka Devrimi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. OPTİMİST YAYINLARI ait olan Yapay Zeka Devrimi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yapay Zeka Devrimi Google Drive İle PDF İndir

Yapay Zeka Devrimi Yandex Disk İle PDF İndir

Yapay Zeka Devrimi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel