Yaşamdan Esintiler Pdf İndir *Ücretsiz

Yaşamdan Esintiler Pdf İndir – Yaşamdan Esintiler PDF Kitap İndir

Yaşamdan Esintiler ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYaşamdan Esintiler ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yaşamdan Esintiler Bilgileri

Gün geçmiyor ki yeni bir kadın cinayeti veya yeni bir kadına şiddet haberi yer almasın. Kadının toplumdaki yeri şiddete maruz kalan, aşağılanan veya işe yaramayan bir nesne olarak pekiştirilmeye çalışılıyor. Ben 1967 yılında Beşikdüzü Öğretmen Okulu’ndan mezun olduğum zamandaki statü, her geçen gün daha alt seviyeye çekilmeye çalışılıyor. Bunun altında yatan en önemli sebeplerden biri de toplumun aydınlanmasını sağlayacak en önemli yapıtaşlarından biri olan Köy Enstitüleri’nin ve Öğretmen Okulları’nın işlevsiz hale getirilip kapatılmış olması.
20. yüzyılda daha ileride bir statüye sahip olan Türk kadını, maalesef 21.yüzyılda şiddet gören, itilip kakılan, kendisine bir yer bulmaya çalışanlarının da yafta yapıştırılıp dışlandığı bir noktaya getirilmeye çalışılıyor. Yaşantımdan esintilerin sunulduğu bu kitapta, bu gidişe bir dur diyebilmek adına tüm olumsuzluklara rağmen yüksek bir sesle haykırıyorum:
 
“Tüm kadınlar insan onuruna yakışır, şiddetten uzak ve eşit bir hayatı hak ediyor.”

Kitap Adı : Yaşamdan Esintiler
Yayın Tarihi : 09.02.2022
Yazar : Melek Işık
Yayın Evi : GECE KİTAPLIĞI
Sayfa Sayısı : 213
ISBN : {isbn}

Yaşamdan Esintiler Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yaşamdan Esintiler indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yaşamdan Esintiler Kitabı Hakkında Bilgiler

GECE KİTAPLIĞI çıkarmış olduğu yazarı Melek Işık olan Yaşamdan Esintiler kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yaşamdan Esintiler Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yaşamdan Esintiler Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. GECE KİTAPLIĞI ait olan Yaşamdan Esintiler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yaşamdan Esintiler Google Drive İle PDF İndir

Yaşamdan Esintiler Yandex Disk İle PDF İndir

Yaşamdan Esintiler Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel