Yaz Yalanları Pdf İndir *Ücretsiz

Yaz Yalanları Pdf İndir – Yaz Yalanları PDF Kitap İndir

Yaz Yalanları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYaz Yalanları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yaz Yalanları Bilgileri

Parası ancak o kadarına yettiği için çıktığı mevsim sonu tatilinde “hayatının kadını” ile tanşan bir adam. Bir yaz tatilinde, yedi yıldır birlikte olduğu kadını –neden olduğunu pek de bilmeden– aldatan başka bir adam. “Aile huzuru”nu korumak için, kendisinden daha ünlü ve başarılı olan eşinin dünyayla bağlantısını kesen bir yazar. Uzun bir uçak yolculuğunda hiç tanımadığı yol arkadaşının anlattığı inanılmaz hikâyeyi dinleyen bir yolcu. Ölüm yardımı alarak dünyadan ayrılmaya karar veren kanserli bir ihtiyar. Babasını –artık– iyice tanımak isteyen ve onunla birlikte geçirdiği tatilde hiç bilmediği aile sırlarını öğrenen bir oğul. Kalabalık ailesiyle çıktığı tatilde geçmişini sorgulayan bir büyükanne.

Bernhard Schlink, gerçeklik algısından geçmişin izlerine, günlük yalanlardan aile sırlarına kadar pek çok insani sorundan hareketle, yalan nedir, “gerçek” söylenenler midir, yoksa yaşananlar mı gibi hayati sorular soruyor ve –modern bir yazardan bekleneceği gibi– cevapları okura bırakıyor.

Kitap Adı : Yaz Yalanları
Yayın Tarihi : 07.06.2012
Yazar : Bernhard Schlink
Yayın Evi : DOĞAN KİTAP
Sayfa Sayısı : 236
ISBN : {isbn}

Yaz Yalanları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yaz Yalanları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yaz Yalanları Kitabı Hakkında Bilgiler

DOĞAN KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Bernhard Schlink olan Yaz Yalanları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yaz Yalanları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yaz Yalanları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DOĞAN KİTAP ait olan Yaz Yalanları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yaz Yalanları Google Drive İle PDF İndir

Yaz Yalanları Yandex Disk İle PDF İndir

Yaz Yalanları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel