Yazdan Artakalan Pdf İndir – KUTLU YAYINEVİ Pdf İndir

Yazdan Artakalan Pdf İndir – Yazdan Artakalan PDF Kitap İndir

Yazdan Artakalan ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYazdan Artakalan ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yazdan Artakalan Bilgileri

Yazdan artakalan nedir? İşte, bir yaz daha geçivermiştir. Anılar bellekte birikedursun; kişi yalnızlığı iliklerinde duyar. Gene de, bilir: Dayanmak, direnmek, karşı koymak gerekmektedir. Bunun yolu dilden, yazından geçiyorsa, yakınmaksızın okumak, yazmak gerekir. (Besbelli kişi “güç yol”u yeğlemiştir.)
Bir gün ikindiyin kentin geniş bir kaldırımında güz yapraklarını çiğnememeye çalışarak yürüyorken, birdenbire, ortaokuldayken gönül koyduğunuz kızı anımsarsınız. Kendi kendinize sorarsınız: O şimdi nerede bulunuyor, ne yapıyor ola? Ah, yıllar, onyıllar yiti-yitivermiştir! Derinden sarsılırsınız. Süregiden yaşamı saçma, giderek yaman bulursunuz. Düşünürsünüz: Yoksa yazdan, kim bilir, yaşamdan artakalan yapayalnızlık mıdır?
Yazdan Artakalan, gönül yordamıyla yazılmış, demek duygusal – yer yer karaduygusal – bir öykü betiği. Şimdi okurunu bekliyor. Değme yazın yapıtı gibi, okunup eleştirildikçe gerçek anlamını bulacak. Yazar elinden geleni yaptı. Sıra okurda. Okursa okumalı. Bundan böyle “yazdan, giderek yaşamdan artakalan” yapayalnızlık olmaya diye…

Kitap Adı : Yazdan Artakalan
Yayın Tarihi : 21.08.2017
Yazar : Gökhan Çağlayan
Yayın Evi : KUTLU YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 118
ISBN : {isbn}

Yazdan Artakalan Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yazdan Artakalan indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yazdan Artakalan Kitabı Hakkında Bilgiler

KUTLU YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Gökhan Çağlayan olan Yazdan Artakalan kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yazdan Artakalan Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yazdan Artakalan Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KUTLU YAYINEVİ ait olan Yazdan Artakalan kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yazdan Artakalan Google Drive İle PDF İndir

Yazdan Artakalan Yandex Disk İle PDF İndir

Yazdan Artakalan Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel