Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Pdf İndir *Ücretsiz

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Pdf İndir – Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 PDF Kitap İndir

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Bilgileri

İki kuşak…
Serra ve Selin…
Anneler ve kızları…
Serra ve arkadaşları, artık genç kadınlara dönüşmekte olan kızlarıyla ilgili yaşananları tartışıyor, paylaşıyorlar.
Selin ve arkadaşlarıysa…
Hayatı ve değerleri tanımaya, duyguları ve aşkı anlamaya çalışıyorlar.
 
 
 
 

 

Gençler için kaleme aldığı romanları, kişisel gelişim ve yaşama kültürü kitaplarıyla nesillerdir hem gençlere okuma sevgisini aşılayan hem de aileleriyle iletişimlerinde yol gösterici bir köprü kuran İpek Ongun’un yeni romanı Yeni Bir Aşk raflarda yerini aldı. “Bir Genç Kızın Gizli Defteri” serisinin on üçüncü ve son romanı olan Yeni Bir Aşk, yazarın diğer romanları gibi sürükleyici hikâyesiyle gençlerin sorunlarını anlama, onlara sosyal, kültürel ve duygusal anlamda yol gösterme, ailelerine ise genç neslin bakış açısından görebilmeyi hatırlatma açısından benzersiz bir koleksiyonu tamamlıyor. 
 
Yeni Bir Aşk’ta annesi Serra gibi yaşadığı her sevinci, üzüntüyü, heyecanı günlüğüyle paylaşan Selin artık bir lise öğrencisi. Çeşme’de geçirilen neşeli tatilin ardından yıllardır tanıdığı arkadaşlarının bildik, güvenli ortamından çıkıp yeni bir sınıfta, bilmediği öğrencilerle başladığı okul yılı onu başta tedirgin etse de ufukta içini kıpır kıpır eden ihtimaller de yok değil.
Olgunluğu ve dürüstlüğü sayesinde hem yeni arkadaşlar edinen hem de ailesinin güvenini kazanan Selin yine doğaya, hayvanlara ve insanlara faydası olacak işler yapmanın, farkındalık oluşturmanın peşinde. Tabii arada hayal kırıklıkları, kalp çarpıntıları ve gelecek planları her genç kız gibi onun da kafasını karıştırıyor. Ancak okulun sonunda yolunu gözleyeceği büyük sürpriz onu bekliyor.
 
 
 
 

Kitap Adı : Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13
Yayın Tarihi : 07.01.2022
Yazar : İpek Ongun
Yayın Evi : ARTEMİS YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 360
ISBN : {isbn}

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Kitabı Hakkında Bilgiler

ARTEMİS YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı İpek Ongun olan Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ARTEMİS YAYINLARI ait olan Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Google Drive İle PDF İndir

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Yandex Disk İle PDF İndir

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel