Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim Pdf İndir *Ücretsiz

Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim Pdf İndir – Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim PDF Kitap İndir

Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim Bilgileri

1997’de Yeni Liberalizm’in gelişini ve yükselişini yazdım (Paradigmalar Savaşı ve Kaostaki Türkiye, Sistem Yayıncılık). 2014’te Yeni Liberalizm’in çöküşünü ve sahneden çekilişini yazdım (Paradigmalar Savaşı ve Beşinci Dalga, İmge). Doğal olarak okurlar merak ettiler: Peki Yeni Liberalizm’in yerine ne geliyor? Sorunun yanıtı kısmen “Paradigmalar Savaşı ve Beşinci Dalga”da verildi; ancak soru çok daha ayrıntılı bir çalışmayı hak ediyordu. Kısaca bir ipucu vermek gerekirse, Yeni Liberalizm’in terk ettiği sahneye “Yeni Toplumcu” bir dünya görüşü çıkmak üzere.
Bu kitapta hem gidiş yolundaki Yeni Liberalizm’in hem de ufukta gelmesi beklenen Yeni Toplumcu düzenin ana hatları tanımlanmaktadır. Yeni Toplumcu düzen Liberal Kapitalist düzenin antitezidir. Ana hatlarıyla halkçı, toplumcu, sosyal adaletçi, eşitlikçi, paylaşımcı, üretken bir düzendir. Liberalizm ve Liberalizm’in “yeni”si özü itibariyle sağ siyasal ideolojiyle dokusal ilişkiler içindedir. Bu nedenle açık veya örtülü biçimde dinsel yönelimi ve muhafazakâr değerleri güçlü biçimde besler. Sosyal Demokrat, Sol ve Sosyalist ideolojiyle dokusal ilişki içinde olan “Toplumcu” (Sosyal Devletçi) düzen ise laik ve modern değerleri besler. Bu nedenle, 1980’lerden sonra güçlenerek sahneyi işgal eden din temelli muhafazakâr değerlerin de gidiş yolunda olduğu söylenebilir. Bu anlamda, geleceğin düzeni olan Yeni Toplumculuk seküler ve modern değerlerin yükselmesini de tetikleyecektir. Dolayısıyla, yeni bir “Aydınlanma”ya merhaba deyin.
Yeni Liberalizm’le Yeni Toplumcu düzenin yer değiştirme sürecini anlamaya odaklı bu kitapta; gidenin ve gelenin kültürü, ekonomisi, değerleri, toplumsal düzeni, sembolleri tartışılan konular arasındadır. 13 yıllık AKP iktidarının tartışmasız en başarısız olduğu alan olan “eğitim”in çeşitli boyutları ise kitabın ikinci ana konusudur.

Kitap Adı : Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim
Yayın Tarihi : 11.11.2015
Yazar : Hasan Şimşek
Yayın Evi : İMGE KİTABEVİ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 375
ISBN : {isbn}

Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim Kitabı Hakkında Bilgiler

İMGE KİTABEVİ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Hasan Şimşek olan Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İMGE KİTABEVİ YAYINLARI ait olan Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim Google Drive İle PDF İndir

Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim Yandex Disk İle PDF İndir

Yeni Toplumculuk ve Yeni Toplumcu Eğitim Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel