Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi Pdf İndir *Ücretsiz

Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi Pdf İndir – Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi PDF Kitap İndir

Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi Bilgileri

Afrika… Kara derili, azla yetinen insanların diyarı. Derler ki, ‘Günah, Afrika’ya ait değildir, Afrika’ya başka yerlerden getirilmiştir.’ Afrika’ya ait söylenceler Afrika’nın tam ortasından, şimdiki Nijerya’dan, Eski Yubula, Zulu, Buşman halklarının dilden dile anlattığı mitolojik hikayelerden derlendi. Tıpkı bizden öncekiler gibi, bizlere anlatılanları biz de sizlere dillendirdik. Yüce Tanrı’nın oğlu Yaramaz Obatala’yı; onun beş parmaklı beyaz horozu ile kapkara kaplanını ve bir avuç kumla denizlerle kaplı dünyada yaratılan dünyayı; insanları, hayvanları, ağaçları anlatmaya çalıştık dilimiz döndüğünce.
Sonra, sular altındaki dünyadan alınıp getirilen, ateş başında anlatılan öykülerin söylencesini dinledik Zulu’lu yaşlı kadından. Ve Buşman’lı bir şifa dağıtıcısı, yeraltındaki mutlu insanların atalarının nasıl olup da yeryüzüne çıktıklarını, dünyanın kötülükleriyle nasıl karşılaştıklarını anlattı. Can kulağıyla dinledik anlatılanları. Unutmadan da size aktarmak istedik onla-rı.

Kitap Adı : Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi
Yayın Tarihi : 05.12.2010
Yazar :
Yayın Evi : DİPNOT YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 136
ISBN : {isbn}

Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi Kitabı Hakkında Bilgiler

DİPNOT YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı  olan Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DİPNOT YAYINLARI ait olan Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi Google Drive İle PDF İndir

Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi Yandex Disk İle PDF İndir

Yerdenize Yolculuk Afrika Mitolojisi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel