Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin Pdf İndir *Ücretsiz

Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin Pdf İndir – Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin PDF Kitap İndir

Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYeşil Işın / Kısaltılmış Metin ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin Bilgileri

Jules Verne’in Evren’i ve bilimsel gelişmeleri, yeryüzünde yaşanan maceralarla süsleyerek anlattığı romanlarından Yeşil Işın, Kuzey Işıkları denilen doğa olayı üzerine kurulmuş. Kuzey Kutbu’ndaki manyetik alanın güneş ışınlarını etkilemesi sonucu gerçekleşen bu olay, 19. yüzyılda az sayıda insan tarafından biliniyordu. Kuzey Işıkları’nı görebilenlerin sayısı ise çok daha azdı. Yeşil Işın’da bu ilginç doğa olayını görmek üzere yola çıkan bir grup meraklının maceraları anlatılıyor. Birçok başarısız denemenin ve heyecanlı olayın ardından başarıya ulaşan kahramanlarımız, şaşırtıcı bir final yaşıyor.
Jules Verne’in bilimsel zekâsının yanı sıra nefes nefese okunan maceralar yazmaktaki ustalığını sergilediği Yeşil Işın’ı elinizden bırakamayacaksınız.

Kitap Adı : Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin
Yayın Tarihi : 13.04.2022
Yazar : Jules Verne
Yayın Evi : TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 128
ISBN : {isbn}

Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin Kitabı Hakkında Bilgiler

TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Jules Verne olan Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI ait olan Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin Google Drive İle PDF İndir

Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin Yandex Disk İle PDF İndir

Yeşil Işın / Kısaltılmış Metin Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel