Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 Pdf İndir *Ücretsiz

Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 Pdf İndir – Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 PDF Kitap İndir

Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 Bilgileri

Antik Mısır tanrılarının izinden gitmeyi öğrenen Carter ve Sadie dünyanın düzenini yeniden sağlamak için artık hazırlar. Ancak Kaos yılanı Apep serbest kaldı ve yeryüzünü yok etmeye kararlı. Büyücülerse iki gruba ayrılmış halde. Tanrılar birer birer kaybolmakta geride kalanlarsa güç bakımından çok zayıf. İki kardeşin en yetenekli yandaşları Walt üzerindeki lanet yüzünden günden güne eriyor. Zia güneş tanrısı Ranın bakıcılığını üstlenmiş durumda. Birkaç gençten ve acemi öğrenciden oluşan bu ekip Apep karşısında her şeye rağmen zafer umudunu koruyor.
Kaos tanrısını durdurmanın bir yolu var ama bu işe yarasa bile Carter ve Sadienin hayatına mal olabilir. Yapmaları gereken tek şey onları öldürmeyeceğine söz veren çılgın bir hayalete inanmak.
Antik Mısırı yeniden ayağa kaldıran Kane Günceleri efsanesi
Yılanın Gölgesi ile son buluyor. Savaş aşk ve doludizgin bir macera Carter ve Sadie Kanein inanılmaz hikayesine yaraşır bir finalle bu kitapta.
Çok satan Percy Jackson ve Olimposlular serisinin yazarı
Rick Riordan Mısır Mitolojisi üzerine kurguladığı Kane Güncelerinin son kitabı Yılanın Gölgesi nde bizi yeni karakterlerle tanıştırıp unutulmaz bir seriyi daha tamamlıyor.

Kitap Adı : Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3
Yayın Tarihi : 16.11.2015
Yazar : Rick Riordan
Yayın Evi : DOĞAN EGMONT ÇOCUK KİTAPLARI
Sayfa Sayısı : 460
ISBN : {isbn}

Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 Kitabı Hakkında Bilgiler

DOĞAN EGMONT ÇOCUK KİTAPLARI çıkarmış olduğu yazarı Rick Riordan olan Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DOĞAN EGMONT ÇOCUK KİTAPLARI ait olan Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 Google Drive İle PDF İndir

Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 Yandex Disk İle PDF İndir

Yılanın Gölgesi / Kane Günceleri 3 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel