Yıldızlara Öykü Yazdım Pdf İndir *Ücretsiz

Yıldızlara Öykü Yazdım Pdf İndir – Yıldızlara Öykü Yazdım PDF Kitap İndir

Yıldızlara Öykü Yazdım ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYıldızlara Öykü Yazdım ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yıldızlara Öykü Yazdım Bilgileri

Yörüngesini ve ışığını kaybetmek üzere olan üç yıldızın yolları bir eğitim uzmanıyla kesişir.
 
Birisi ürkek, çekingen yakışıklı yağız bir delikanlı, öbürü ailesi tarafından kariyeri oluşturulmaya çalışılan, bu nedenle sorunlar yaşayan bir genç kız. Diğeri ise çelimsiz, omuzları çökmüş, şımaracak insanı olmayan bir çocuk; ama o çocuk bedeninin içinde koca yürekli bir adam. 
 
Üç farklı karakter… Bu kitapta hem öykü,  hem şiir hem bir kentin sokaklarında geçen yaşamlardan kesitler, betimlemeler bulacaksınız. Bazen tebessüm edecek, bazen üzüleceksiniz. Bazen de okul, eğitim, öğrenme ve iletişim konusunda bilgilenecek,  gençlik yıllarınıza döneceksiniz. Küçük dokunuşlara tanık olacak, kitabı bir solukta okuyup, iç sesinizle söyleşeceksiniz. Bu kitap, gençler, öğretmenler, anne ve babalar; kısaca herkes için yazıldı.
 
Başını öne eğdi. Uzun süre konuşmadı.
 
 Hani bir söz var ya “Naz yapacak kimsen olmayınca, hayat seni kocaman bir adama çevirir.” işte öyleydi Mehmet’in durumu.  Konuşmasında, tavırlarında yetişkin bir adamın izleri vardı. Başını kaldırdı. “Biz babamı bir yıl önce kaybettik. İş kazası geçirdi. Ben çalışıp evin masraflarını karşılamaya çalışıyorum. Gerçi annem anlatmıştır bunları. Bu arada okulumu da aksatmıyorum. Gerçi bazı derslerde notlarım düşük ama düzeltebilirim.” Dedi.
 
“Hangi derslerde başarın düşük” diye araya girdim.
 
“Matematik ve fen bilgisi” dedi Mehmet. …
İyi okumalar.

Kitap Adı : Yıldızlara Öykü Yazdım
Yayın Tarihi : 04.07.2020
Yazar : Sebahattin Eker
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 153
ISBN : {isbn}

Yıldızlara Öykü Yazdım Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yıldızlara Öykü Yazdım indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yıldızlara Öykü Yazdım Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Sebahattin Eker olan Yıldızlara Öykü Yazdım kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yıldızlara Öykü Yazdım Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yıldızlara Öykü Yazdım Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Yıldızlara Öykü Yazdım kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yıldızlara Öykü Yazdım Google Drive İle PDF İndir

Yıldızlara Öykü Yazdım Yandex Disk İle PDF İndir

Yıldızlara Öykü Yazdım Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel