Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 Pdf İndir *Ücretsiz

Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 Pdf İndir – Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 PDF Kitap İndir

Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 Bilgileri

Gizli bir görev…
Üstelik Dünya’da.
Yakalanmak an meselesi!

Hexonyalıların Dünya’yla sınavı kaldığı yerden tüm heyecanıyla devam ediyor. Gezegenlerarası Güvenlik Birimi’nden Ozezi, Dünya’dan zamanında dönmeyince oğlu Hex çok meraklanır. Arkadaşlarının bu durumuna üzülen dört Hexonyalı kafadar Oki, Zet, Nen ve Ezi Dünya’ya gidip Ozezi’yi kurtarmaya karar verirler. Ve macera başlar!

Hexonya’daki hesap Dünya’ya uymayınca çaresiz kalan sevimli Hexonyalıların imdadına eski başkanları Postipidik yetişecek midir acaba? Kılıktan kılığa girerek Ozezi’yi aramalarını sürdüren Hexonyalılar onu bulduklarında nasıl bir kaçış planı hazırlayacaklardır? Bu maceranın sürpriz ismi kimdir ve Dünya’da onu nasıl bir fırsat beklemektedir?

Fantastik Galaksi Serisi’nin ikinci kitabı Yine mi Uzaylı? ile Aytül Akal, biz Dünyalıları Hexonya-Dünya hattında heyecanla okuyacağımız bir maceraya götürüyor. Bu arada, elimize ulaşan bilgilere göre serinin ilk kitabı Biri Uzaylı mı Dedi? Hexonya’da yeni basılmış ve satış rekorları kırıyormuş!

Kitap Adı : Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2
Yayın Tarihi : 06.03.2014
Yazar : Aytül Akal
Yayın Evi : MANDOLİN
Sayfa Sayısı : 160
ISBN : {isbn}

Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 Kitabı Hakkında Bilgiler

MANDOLİN çıkarmış olduğu yazarı Aytül Akal olan Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MANDOLİN ait olan Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 Google Drive İle PDF İndir

Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 Yandex Disk İle PDF İndir

Yine Mi Uzaylı? / Fantastik Galaksi Serisi -2 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel