Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü Pdf İndir *Ücretsiz

Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü Pdf İndir – Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü PDF Kitap İndir

Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü Bilgileri

Eser, son otuz yılını krizler içinde geçiren ve bu krizlerde moral değerleri ve insan unsuru yıpranırken, ülke kaynaklarını ve işlet-melerini kaybeden ülkemiz insanının, bu konudaki bilinç düzeyinin yükselmesine katkı sağlamayı hedefliyor.
Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri, değer ve yönetim ana sorununu yaşayan ülkemizin yöneticileri, yönetim eğitimi alan öğrencileri ve krizden etkilenen insanları için; kriz olgusunu doğru algılamaları ve yönetebilmeleri konusunda rehber bir nitelik taşıyor.
Alana ilişkin temel bilgileri aktarırken, bilgilerin özümsenebilmesi için, yaşanmış kriz olaylarına yer veren eser, krize ilişkin kuramsal bilginin ve krize hazırlıklı olmanın etkisini, yaşanmış kriz olayları ile çözümlüyor. Bu çalışmayı, alana ilişkin diğer çalışmalardan farklı kılan diğer bir özellik kültürel zenginliğimizdeki krize hazır olma bilincini oluşturan atasözü, vecize ve hikâyelerle kuramsal bilgilerin bütünleştirilmesi. Kuramsal bilgi insanımızın ihtiyaçları dikkate alınarak, akıcı bir üslup içinde kültürel zenginliğimizle harmanlanıyor.
Kriz üreten değil, konjonktürel krizleri okuyan ve fırsata dönüş-türen bir anlayış geliştirmesi, Bölgemizde öncü ve önder bir ülke olmamıza yönetimsel bir katkı sağlaması temennisiyle, bu eseri, açık zihinlere sunuyoruz.

Kitap Adı : Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü
Yayın Tarihi : 01.03.2011
Yazar : İbrahim Zeyd Gerçik
Yayın Evi : KÜRE YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 200
ISBN : {isbn}

Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü Kitabı Hakkında Bilgiler

KÜRE YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı İbrahim Zeyd Gerçik olan Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KÜRE YAYINLARI ait olan Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü Google Drive İle PDF İndir

Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü Yandex Disk İle PDF İndir

Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel