Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları Pdf İndir *Ücretsiz

Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları Pdf İndir – Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları PDF Kitap İndir

Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları Bilgileri

Kuramın önemini ya da kuram-uygulama dengesinin önemini anlatmak içinbirçok özlü söz kullanılmaktadır. Bunlar arasında en sık kullanılanları Kant`aatfedilen “Uygulaması olmayan kuram boş; kuramı olmayan uygulama kördür.” sözü ile Marks`a atfedilen “Kuram olmadan uygulamak kör; uygulama olmayan kuram ise kısırdır.” sözleridir. Langeveld, konuya farklı bir açıdan yaklaşmış ve “Uygulama olmayan kuramın dâhiler için; kuramı olmayan uygulamanın ise hilekârlar ve ahmaklar için olduğunu” ileri sürmüştür. Yazar,“eğitimciler için ise kuram ile uygulamanın çok yakın ve kırılmaz bir ilişki içinde olması gerektiğini” ileri sürmüştür. Aslında bu düşünceler kitabın çıkarılması için yeterli gerekçeyi oluşturmaktadır. Ancak konu ile ilgili olarak son sözü hocaların hocası Prof. Dr. Ziya Bursalıoğlu`na bırakmak en anlamlısı olacaktır:“Kuram bizi gerçeğe götüren en emin araçtır. Başarılı yönetim, gerçeğedayalı olmalıdır. Bu bakımdan, uygulamada başarılı olmak isteyen yöneticinin kuramdan korkmaması, aksine ondan yararlanması gerekir. Başarılı yönetici,bilerek veya bilmeyerek, kurama uygun davranış gösteren yöneticidir.”

Kitap Adı : Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları
Yayın Tarihi : 01.08.2018
Yazar :
Yayın Evi : PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 616
ISBN : {isbn}

Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları Kitabı Hakkında Bilgiler

PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı  olan Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK ait olan Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları Google Drive İle PDF İndir

Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları Yandex Disk İle PDF İndir

Yönetim ve Eğitim Yönetimi Kuramları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel