Yüzleşme Pdf İndir – ELFENE DÜNYA YAYINCILIK Pdf İndir

Yüzleşme Pdf İndir – Yüzleşme PDF Kitap İndir

Yüzleşme ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYüzleşme ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yüzleşme Bilgileri

Fevziye Şimdi’nin bu ilk öykü kitabında bazen çocukluğunuza yolculuk yapacak, bazen erkek egemen toplumlarda kadın olmanın dayanılmaz yükünü hissedeceksiniz omuzlarınızda. Bazen de durup kendinize, “Hayat demek bu kadar acımasızlık mıdır” diye haykırarak soracaksınız. Sonra sorularınız ve haykırışlarınız çoğalacak. Yanıt vermek zorunda kalacaksınız. Yanıtlarınızla birlikte çözümler üretecek ve omuzlarınızdaki yükü azaltmak için “Hayat yaşadığın ve yaşattığın kadardır.” Diyerek derin bir soluk alacaksınız. Edebiyat da zaten bunu yapabilmemiz için varolmamış mı?
 
“….Minik sabilerin yaşamına sen ayrı bir hüzün katma. Onların yaşamlarının yönünü kendi ellerinle  değiştirme. …Bakarsın yarın öbür gün yeni bir yuva kurarsın. Helal süt emmiş bir kız bulursun.

Çocuklarına da ana olur. İyi düşündün mü? Onların evlatlık verilmesine göz yumabilecek misin? Yarın öbür gün seni tanımak isteyecekler, neden onları verdiğini merak edip sorgulayacaklar. O zaman onlara ne diyeceksin?”

Kitap Adı : Yüzleşme
Yayın Tarihi : 16.10.2019
Yazar : Fevziye Şimdi
Yayın Evi : ELFENE DÜNYA YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 122
ISBN : {isbn}

Yüzleşme Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yüzleşme indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yüzleşme Kitabı Hakkında Bilgiler

ELFENE DÜNYA YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Fevziye Şimdi olan Yüzleşme kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yüzleşme Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yüzleşme Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ELFENE DÜNYA YAYINCILIK ait olan Yüzleşme kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yüzleşme Google Drive İle PDF İndir

Yüzleşme Yandex Disk İle PDF İndir

Yüzleşme Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel