Yüzleşme Pdf İndir *Ücretsiz

Yüzleşme Pdf İndir – Yüzleşme PDF Kitap İndir

Yüzleşme ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenYüzleşme ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yüzleşme Bilgileri

İnsanın “en çok kendisiyle” savaştığı bir ömrü kaleme almış yazar!
 
Komşunun okumuş çocukları, eltinin gelini, hiç hak etmeyenlerin evine giren aylık para, konduramadıklarımızın yaptıkları… Uğradığımız haksızlıklar, hiç düşmek istemediğimiz durumlar ve hiç gelemeyen muhteşem gelecek hayallerimiz… Hak ettiğimizi düşündüğümüz rahat hayat hayalleri ve aslında yaşadığımız gerçekler… Memnun olmadıklarımız, hissizleştiklerimiz ve batıp çıktığımız kokmuş denizlerimiz. İleriye götürmeyen iç seslerimiz ve korkulanın hep başa gelmesi… Yüzleşemediklerimiz ve sonu gelmeyen kaçışlarımız. Özgürüm naraları atarken bile sıkı sıkı yıllar boyu taşıdığımız yüklerimiz. Yetmeyen dolaplarımız, doymayan midelerimiz ve hep sıkıştığımız trafik.
 
İçine sıkıştırıldığımız zaman dilimi, sonu gelmeyen baskılar. Ruhumuzu unutup, bedenimiz ve zihnimiz için yaşadığımız, yaşadığımızı sandığımız içimizi bulandıran zamanlar. Siyah ve beyazın aynı ton olduğu o anlar… Cenin pozisyonunda saatlerce ağladığımız geceler ve aynı gecenin sabahında çay suyunu ocağa koyarken ruhumuzun susuzluktan kuruduğu gerçeği. Hepsi biziz… Kendini korumaya çalışan ego, bıçak gibi keskinleşen dilimiz ve çöp olan resimler. Hepsi bizim gerçekliğimiz…
 
Sade ve ironik dille yazılmış, zevkle okuyacağınız bir eser…

Kitap Adı : Yüzleşme
Yayın Tarihi : 03.06.2020
Yazar : Aysun Zobur
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 74
ISBN : {isbn}

Yüzleşme Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Yüzleşme indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Yüzleşme Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Aysun Zobur olan Yüzleşme kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Yüzleşme Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yüzleşme Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Yüzleşme kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yüzleşme Google Drive İle PDF İndir

Yüzleşme Yandex Disk İle PDF İndir

Yüzleşme Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel