Zamanın Kanatları Pdf İndir *Ücretsiz

Zamanın Kanatları Pdf İndir – Zamanın Kanatları PDF Kitap İndir

Zamanın Kanatları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenZamanın Kanatları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Zamanın Kanatları Bilgileri

Zafer Altunkozaoglu’nun hikâyelerini okuyunca, kendinizi o konunun içinde buluveriyorsunuz hemen. O çevreye dahil oluyor; durumlarin ve karakterlerin arasina karisiyorsunuz.
Insan ve doga duyarliligi, dahasi sevgisi öne çikiyor. Insafsiz tahripler ve yagmalar sonucunda yasanamaz hale gelen kentlerimiz ve o kentlerde kendilerini yitiren insanlarimiz. 1950 sonrasinda baslayan ve halen sürmekte olan büyük göç ve degisim sonucu degerleri alt üst olan, saskinlasan toplumumuz.

Hayatin basit, küçük ayrintilari…
Her nedense dikkatimizi çekmeyen, boguldugumuz gündelik telaslar sonucu basimizi çevirip bakmaya zaman bulamadigimiz, belki de ilgilenmek istemedigimiz, yanibasimizdaki önemsiz olaylar, siradan insanlar. Yasamin kendisi yani… Içimizden birileri.

Ve bugünlerde pek önemsemedigimiz; bozulmasina, hatta ucun ucun yok edilmesine göz yumdugumuz dilimiz. Zamanin Kanatlari’nda ciddi bir Türkçe özeni var: Duru ve yasayan bir dil karsiliyor bizleri…

Yazar olmanin en zor yani, okuyucuyla bütünlesirken edebî-estetik düzeyi de muhafaza edebilmek.
Zafer Altunkozaoglu, bu ince çizgiyi yakalamis görünüyor.

Kitap Adı : Zamanın Kanatları
Yayın Tarihi : 01.01.2003
Yazar : Zafer Altunkozaoğlu
Yayın Evi : ÖTÜKEN NEŞRİYAT
Sayfa Sayısı : 181
ISBN : {isbn}

Zamanın Kanatları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Zamanın Kanatları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Zamanın Kanatları Kitabı Hakkında Bilgiler

ÖTÜKEN NEŞRİYAT çıkarmış olduğu yazarı Zafer Altunkozaoğlu olan Zamanın Kanatları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Zamanın Kanatları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Zamanın Kanatları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ÖTÜKEN NEŞRİYAT ait olan Zamanın Kanatları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Zamanın Kanatları Google Drive İle PDF İndir

Zamanın Kanatları Yandex Disk İle PDF İndir

Zamanın Kanatları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel