Zorbalık Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Zorbalık Pdf İndir – Zorbalık PDF Kitap İndir

Zorbalık ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenZorbalık ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Zorbalık Bilgileri

Zorbalığın gerçekten balık olduğunu düşünüyorsanız, bizim sınıfın da bir akvaryum olduğuna inanıyor olmalısınız. Ancak Okan püskülü, kuyruğu olan bir balık hiç değil; yalnızca bana göre fazlasıyla iri ve zorba biri. Bense kürdan gibi inceyim. Kuş tüyü bir yastık bile beni hastanelik etmeye yeter.
 
Annem rüzgarlı havalarda dışarı çıkmama izin vermiyor. Uçup gitmemden korkuyormuş. Bu durumdan şikayetçi olduğumu sanmayın, tam tersi çok mutluyum. Yalnızca gözümü morartan, elbisemi çekiştirip duran, lakap takıp dalga geçen sonra da “Şaka yaptım, kazayla oldu.” diyen zorba Okan’dan kurtulabilmeyi isterdim.
 
Belki zorbalıklardan kurtulmam için güçlü pazulara gerek yoktur, bir çaresi olmalı ne dersiniz?

Kitap Adı : Zorbalık
Yayın Tarihi : 08.09.2020
Yazar : Rıfat Batur
Yayın Evi : EPSİLON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 144
ISBN : {isbn}

Zorbalık Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Zorbalık indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Zorbalık Kitabı Hakkında Bilgiler

EPSİLON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Rıfat Batur olan Zorbalık kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Zorbalık Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Zorbalık Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPSİLON YAYINEVİ ait olan Zorbalık kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Zorbalık Google Drive İle PDF İndir

Zorbalık Yandex Disk İle PDF İndir

Zorbalık Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel